05.10.2013 12:01

CIVA Trans - Čestice       4 : 0    ( 2 : 0 )
Rozh.: Štěrba - Landík,Tanáč

BRANKY :    10. min.     1 : 0   Horňák
                    27. min.     2 : 0  Hulač
                    64. min.     3 : 0  Hulač
                    73. min.    4 : 0  T.Řezníček   pen.

Sestava : T.Řezníček - K.Sokol, Brázda, Janus ( 76. Cimburek ), Hejlek ( 67. Vavřinec ) - Veits, Poláček, Hulač, K.Řezníček - Horňák ( 76. D.Řezníček ), Veselý ( 67. Chocholatý )

Do utkání jsme vstoupili aktivně.Již ve 4.min. byl ve vápně faulován Horňák,ale Hulač nabídnutou šancí opovrhl a tak jsme na vedoucí gól museli čekat do 10.min.,kdy Horňák sebral míč hostujícímu stoperovi a s přehledem skóroval.Hráli jsme v pohodě a hosty nepustili do žádné vyložené šance.Ti hrozili pouze ze standartních situací,které jsme si s menšími problémy pohlídali.Do poločasu napravil svoje zaváhání ze začátku Hulač a pěknou střelou dal na 2 : 0.Na začátku druhé půle se hrálo mezi vápny.Nám se však podařil vstřelit třetí gól a o výsledku bylo rozhodnuto.Poslední branku vstřelil z penalty brankář T.Řezníček.Za zmínku ještě stojí druhá neproměněná penalta,kterou tentokrát nedal Brázda.Za předvedenou hru jsme si vítězství plně zasloužili a udrželi tak domácí neporazitelnost.