CT Rovná - Lom 5:2 (4:1)

15.06.2014 12:24
CT Rovná - Lom 5:2 (4:1) Rozhodčí: Sadlak; Branky domácí: Čermák 2, Hulač, Poláček, Brázda
sestava: D.Řezníček - Veits, Chocholatý, Hejlek, Sokol - Čermák, Poláček, Hulač, K.Řezníček - Brázda, Veselý
Soupeř začal poměrně aktivně a prvních 5 minut byl herně lepší. Čermák ovšem po 10 minutách přesně trefil balon ze vzduchu a my šli do vedení. Přibližně každých 10 minut prvního poločasu se nám pak podařilo vstřelit gól. Čermák svým druhým gólem navýšil na 2:0, poté se dobře ukázal Hulač (3:0) a po centru do vápna hlavou Poláček (4:0). Hosté na konci poločasu ještě přidali a podařilo se jim snížit na 4:1. Druhý poločas pokračovali v tlaku a rázem to bylo 4:2. My naštěstí rychlou akcí Čermák - Brázda dokázali dát na konečných 5:2. Velmi slušný výkon našeho týmu.

Branky: Čermák  asist. Brázda