SK CIVA trans Rovná - Balvani "A" 3:3 (1:1)

20.09.2009 20:25

Hosté začali utkání v deseti, jelikož čekali na příjezd brankáře. I díky tomu se domácím dařilo v úvodu soupeře přehrávat, ale ke gólu to nevedlo. Když byli hosté kompletní, hru nejenže vyrovnali, ale začali nebezpečně ohrožovat domácí branku. To nakonec vedlo k vedoucímu gólu Balvanů. Hráčům CIVA se ale podařilo naštěstí těsně před koncem poločasu vyrovnat Slavíkem, který za domácí nastoupil poprvé.
    Ve druhém poločase se ale hosté dostali opět do vedení. Domácí opět vyrovnali. Veselý se dostal za obranu hostů a nedal brankáři šanci. Obrat dokonal střídající Uhlík pěknou, přízemní střelou z voleje z hranice vápna. Domácím však tři body souzeny opět nebyly. Těsně před koncem Balvani vyrovnali na konečných 3:3 z rohového kopu, když si míč nešťastně do vlastní brány srazil Farek.