(Veselý)

Trenér :
Vladimír Poštolka

Trenér Vladimír Poštolka - SK CIVA Trans Rovná:

V sobotním zápase ,ač tomu povětrnostní podmínky nebyly nakloněny,se hrálo kvalitní utkání dvou rozdílných poločasů.V tom prvním byla jednoznačně lepší rezerva Katovic.Ta se do vedení dostala v 10.min. po pohledné akci,kdy zakončoval Toman a v 35.min. zvyšoval na 2:0 po naší chybě Papež.Do druhého poločasu jsme vstoupili s větší agresivitou a bojovností a úplně jsme eliminovali snažení soupeře.Toho jsme místy dostávali pod velký tlak a povedlo se nám i snížit v 66.min. Veselým,který si naběhl na zadní tyč a hlavou skóroval.Poté tlak ještě zesílil,nastřelili jsme dvakrát tyč,ale branka již bohužel zůstala jakoby začarovaná.Dnes bohužel nevyhr&aacu te;l lepší,ale šťastnější,protože zápasu by lépe slušela remíza.