SK CIVA trans Rovná - Sokol Kladruby 3:2 (2:1)

24.08.2009 09:22

SK CIVA trans nastoupil před solidní návštěvou k historicky prvnímu utkání ve III. třídě  proti Sokolu Kladruby. První půlhodina byla v režii SK CIVA trans. Domácí v ní zúročili mírný tlak. Vedoucí gól zařídil nováček v týmu Veselý, když pohotově dorážel brankářem vyraženou střelu Uhlíka. U druhého opět asistoval Veselý, když přesným centrem našel na zadní tyči Čermáka, ten hlavou míč vrátil před branku a Hulač zvýšil na 2:0. V závěru poločasu se domácí nechali zatlačit a po sérii chyb v obraně hosté snižili ranou z hranice šesnáctky na 2:1.
    Ve druhém poločase uklidnil domácí Čermák, který po úniku mířil přesně a vrátil domácím dvoubrankové vedení. Hosté však zápas opět zdramatizovali, když chvíli před koncem si cestu do brány T. Řezníčka našla tečovaná střela. Více ale už domácí nepřipustili a tak v místy až zbytečně nervozním a tvrdém utkání zvítězili 3:2.